• Darmowa dostawa na terenie Polski
  • Wsparcie 24/7
  • 30 dni na zwrot
  • Gwarancja 5 kresek

T-Mobile Wzmacniacz GSM

T-Mobile Wzmacniacz GSM

T-Mobile to sieć zbudowana na bazie dawnej Ery, która sporą część swojej oferty początkowo kierowała do klientów biznesowych. W związku z tym też sieć przekaźników rozwijała się najbardziej dynamicznie w miastach. Dziś to nie do końca jest prawdą, ale jednak sporo jest miejsc, w których przydaje się wzmacniacz sygnału GSM T-Mobile.

Dziś sieć oferuje zróżnicowane usługi – telefonię komórkową, domową, internet mobilny i usługi powiązane. Wszystko jednak bazuje na około 30 tysiącach stacji bazowych. To niemało, ale ich rozmieszczenie jest bardzo nierównomierne, są więc liczne miejsca, w których wzmacniacz sygnału T-Mobile naprawdę się przydaje.

Wstecz

Gdzie korzystać ze wzmacniacza?

Dla klientów T-mobile wzmacniacz sygnału przyda się przede wszystkim w regionie południowym i północno wschodnim, czyli tam, gdzie gęstość zaludnienia jest najmniejsza. Tam bowiem sieć własna operatora jest rozwinięta najsłabiej. Poważne problemy mogą też wystąpić wewnątrz budynków na przedmieściach, gdzie sygnał często dociera osłabiony.

Dlaczego mam słaby sygnał T-Mobile?

Powodów osłabienia sygnału może być kilka:

Kłopot może wynikać również z samej konstrukcji urządzeń odbiorczych, które nierzadko są wyposażone w bardzo słabe anteny.

Czytaj więcej